| Crye a întrebat:

Saptamana viitoare plec in Cipru. A mai fost cineva acolo? Am auzit ca's multi gandaci :-s. E adevarat?

3 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Sint multi tintari si e extrem de cald, matusa mea e de acolo

| RAY a răspuns:

Din moment ce e cald desigur ca sunt multe insecte dar gandaci multi poate depinde de cum nimeresti dar de tantari vei da, muste

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Buna! Sunt nascut in Cipru.Nu este adevarat ca sunt multi gandaci! Este foarte cald 40+ si sunt multi tantari dar gandaci nu sunt deloc!