| SoferTir a întrebat:

Este adevarat ca Coca Cola este facut din gandaci asa am auzit...

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Nu este adevarat. Cine crezi ca sta sa adune sau unde ai auzit este vreo crescatorie de gandaci pentru atatea milioane de sticle de coca-cola.Macar asa ar fi naturala si nu cu atatea E-uri cate are.

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu este adevarat, cum iti imaginezi ca o bautura racoritoare ar contine esenta de gandaci.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Posibil, ca prea are gust de sirop de tuse. E oribila!

| danut a răspuns:

Din aia rosii care alearga pe trotuar, doi cate doi? Oauu, ce tare. laughing

| Klara a răspuns:

Oricum devoreaza ficatul, si fara gandacilaughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Cee?laughing
Sper sa nu fie adevarat, ar fi prea scarbos :-&

| lynysyk a răspuns:

Da am vazut ceva la tele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce porcarie nu e adevarat dar uite o informatie interesanta daca nu i s-ar adauga coloranti sucul ar avea culoarea verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt... Esti pe aproapewinkingEste facut dintr. un ser din organismul gandacilor de colorado! Da! Trebuie sa ma credeti...ca si eu beam inainte Coca Cola.Eram dependenta! Dar acum.Numai!straight facevb serios trebuie sa ma credeti

| cristina_2174 a răspuns:

Nu este facut in asa ceva. e din coloranti, sirop si ce mai baga ei prin suc