| caian a întrebat:

Se apropie ziua in care voi pleca la londra. Inca nu am bilet de avion dar voi cumpara. Vat trebui sa merg singur deoarece parinti mei si sora mea trebuie sa ramana acasa din diferite probleme. Voi ce ziceti sa merg sau nu la Londra? Dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Eu zic ca o sa te descurci si singur daca ai incredere in tine.

7 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Personal as prefera sa mai am pe cineva care sa mearga cu mine. Daca tot ma duc sa ma recreez, sa ma plimb, sa vad lucruri noi, macar sa am pe cineva, alaturi de care sa impartasesc experientele.

| 985436982 a răspuns:

Daca eu as avea sansa sa merg la Londra nu as rata asa ceva pentru nimic in lume! Te sfatuiesc sa te duci!
E frumos, si oamenii sunt okay, imi place mult accentul lor.
Oricum, du-te (nu am fost dar sunt sigura ca merita)

| Alex_5706 a răspuns:

Poti merge da sa iti aduci aminte de familia ta si sai suni in fiecare zii sa nu uiti niciodata de familie. big grin

| katy_3282 a răspuns:

Eu cred ca merita sa te duci! Oricum odata si odata va trebui sa faci calatorii singur! Te vei descurca si singur! Calatorie placuta daca totusi te vei hotari sa pleci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, nu as rata ocazia de a merge in Londra, desi as prefera sa nu fiu singura.

| Simpatic a răspuns:

Londra mi se pare de **** nu ca tara ca oameni,reci si prosti si pe deasupra si urati,dar tu te duci ca sa vizitezi nu sa...f... englezi,merita sa incerci, dar pana si clima e pe dos la ei, daca sunt niste faggeri

| opium a răspuns:

¨Londra mi se pare de **** nu ca tara ca oameni¨ laughing
Si care e capitala tarii astea de ****, ma?