| mela_9584 a întrebat:

Spuneti-mi si mie preturi (sa fie si ele acceptebile) pensiuni, hoteluri din brasov, sinaia, predeal, fagaras, poiana brasov?

Răspuns Câştigător
| anna_6885 a răspuns:

Predeal- Pensiunea Tamina -4 stele, conditii excelente. Ultima data cand am fost (noiembrie 2010) pretul era de 55 ron pe noapte/persoana. Merita toti bani!

1 răspuns:
| andrey2503 a răspuns:

Te sfatuiesc sa consulti vitrina de aici pentru pensiuni din judetul Brasov, gasesti toate detaliile care te intereseaza. http://www.lapensiuni.ro/ro/pensiuni/transilvania/brasov