| myshadowlife a întrebat:

Stie cineva cat costa sa inchiriezi schiuri la Sinaia sau Poiana Brasov?

Răspuns Câştigător
| Bonciu_Robert_1999 a răspuns:

In jur de 35-45 de lei dar sa nu te duci sa le iei direct de pe partie, mai sunt jos cateva magazine de inchiriat

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde daca te duci la partie costa cam 50 de lei echipamentul(asa a fost anul trecut cel putin). Sunt si pensiuni/hoteluri cu partie proprie dar nu stiu pretul. Il poti cauta pe net oricum.

| NarcisaNarcisa a răspuns:

In Poiana Brasov pretul de inchiriat schiuri este intre 35-15 de lei depinde ce ce marime vrei la ele.Stiu sigur pentru sunt din Brasov si am mers de multe ori.