| alexia28 a întrebat:

Stie cineva cum ajung din Bucuresti in Bran?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Masina, tren!

Masina traseu :
Mergeţi spre sud pe Calea Victoriei către Strada Ion Câmpineanu
60 m
2. Faceţi prima la stânga pe Strada Ion Câmpineanu
0, 3 km
3. Viraţi la stânga pe Bulevardul Nicolae Bălcescu/DN1/DN1A/DN7/E60
Continuare direcţie pe DN1/E60

2,1 km
4. Viraţi uşor la dreapta pe Piața Victoriei/DN1/E60
Continuare direcţie pe DN1/E60

0,8 km
5. Viraţi la dreapta pe Bulevardul Aviatorilor/DN1/E60
Treceţi printr-un sens giratoriu

0, 8 km
6. La sensul giratoriu, urmaţi a 2-a ieşire spre Bulevardul Mareşal Constantin Prezan/DN1/E60
0,7 km
7. La sensul giratoriu, urmaţi Prima ieşire spre Şoseaua Pavel Dimitrievici Kiseleff
1, 3 km
8. La sensul giratoriu, urmaţi Prima ieşire spre Șoseaua București-Ploiești/DN1/E60
10,3 km
9. Unghi strâns stânga pentru a rămâne pe Șoseaua București-Ploiești/DN1/E60
0,2 km
10. Unghi strâns dreapta pentru a rămâne pe Șoseaua București-Ploiești/DN1/E60
30,3 km
11. Viraţi la stânga pe DJ140
6,8 km
12. Continuaţi pe DJ101G
3,6 km
13. Ţineţi stânga la bifurcaţie şi intraţi pe Şoseaua de Centură Ploieşti/DN1/E60
10,6 km
14. Viraţi uşor la stânga pe Şoseaua de Centură Ploieşti/DN1/DN1A/E60
Continuare direcţie pe DN1/E60

58,1 km
15. Viraţi la dreapta pe Bulevardul Carol I/DN1/E60
Continuare direcţie pe DN1/E60

17,4 km
16. Viraţi la stânga pe Strada Valea Râșnoavei/DN73A
Continuare direcţie pe DN73A

20,0 km
17. Uşor dreapta pentru a rămâne pe DN73A
0,2 km
18. Viraţi strâns la stânga pe DN73/E574
11,2 km

| lau90 a răspuns:

Cu trenul pana in Brasov si de acolo, de la autogara iei un autobuz catre Bran.

| darrio2007 a răspuns:

Cu trenul sau cu m-taxi.Pana in Brasov. Apoi autobuz pana la Bran.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu trenul pana la Brasov apoi un autobuz pana la Bran

| kitykity a răspuns:

Poti sa mergi cu masina sau cu trenul, dar sa stii ca trebuie sa mergi cu masina daca ai deoarece costa mai mult cu trenul, dar cu masina trebuie sa ai grija cand mergi cu aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duc eu?