| manumescAlexandra111 a întrebat:

Stie cineva un centru de echitatie chiar in Bucuresti si cum sa ajung pentru ca ma deplasez cu trenul?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiază și tastează în bara de căutare Google Maps

https://maps.app.goo.gl/mZr9Ab3NUEWv4QqHA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau dacă ai google maps, click pe link, se deschide automat.

| manumescAlexandra111 explică (pentru anonim_4396):

Pai si nu are un numar de telefon...

| AmandinaDragan a răspuns:

Baza Olimpia undeva in sectorul 3. Acolo merge un fost pacient.

| Sssofia a răspuns:

Nu cred că există așa ceva în București, poate doar pe la periferie, deși nu cred

| mi25 a răspuns (pentru Sssofia):

Exista. Un prieten de al meu a facut, dar nu stiu precis unde este.

| DomnUnic a răspuns:

Buna! Asta depinde cand vrei sa te duci, multe locuri fac in weekend, altele in cursul sapt, altele in amândouă. Cand vrei in general si cate zile sa iti pot spune un preț, iti voi atasa si un link dar mai intai sa cunoaștem ceea ce vrei să întrebi.

| manumescAlexandra111 explică (pentru DomnUnic):

Nu conteaza cand vreau special in amandoua si weekend si curusl sapt mai ales ca incep vacanta nu stiu momentan cate zile depinde cat costa ..eu am mai fost la echitatie si am ramas la chestiunea galop si as vrea sa mai avansez si sa fie un pret rezonabil...