| anonim_4396 a întrebat:

Hei salut! As vrea sa ajung pe data de 2 ianuarie din Bucuresti in Brasov sau Poiana Brasov/Bran/Moieciu. Credeti ca circula autocarele sau microbuz?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge, liber o sa fie doar pe 1 apoi pe 2 ianuarie se reia activitatea muncii.

| Mimy123 a răspuns:

Din Brasov catre Poiana Brasov vei gasi sigur autobuz (te ia direct din gara si te lasa sus in Poiana, este cursa speciala pentru sezon). Ar trebui sa fie si din Bucuresti spre Brasov, mai rare si poate un pic mai scumpe / aglomerate.dar ar trebui sa fie big grin