| Marian_George_1994_ejkm a întrebat:

Stie cineva daca pot avea incredere sa rezerv un bilet de avion dupa Vola.ro si daca exista vreun risc la primirea biletelor prin e-mail...dau funda multumesc mult

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Saitul e OK. Nu e niciun risc la trimiterea prin mail a rezervării (biletele se emit la check-in; acesta poate fi făcut fie on-line, fie la aeroport) nu prezintă niciun risc - accesul la îmbarcare se face pe baza biletului ȘI a unui act de identitate valabil. Așadar, chiar dacă cineva îți „fură" datele din mail, nu poate beneficia de bilet, că nu are și actul tău de identitate.