| timisoara a întrebat:

Stie cineva o pestera frumoasa din zona de vest a romaniei?

5 răspunsuri:
| maryanu a răspuns:

Pestera Ursilor in chiscau jud BH

| mmary a răspuns:

Pestera Ursilor...Crede-ma este ceva de vis.merita sa o viziteziwinking Numai bine!

| aneta a răspuns:

Da.Pestera Ursilor.e foarte frumoasa.Si mai este una, in apropiere de Vadul Crisului, Pestera Vantului.Doar ca in aceasta nu poti intra prea mult deoarece e inchisa pentru ca in ea e un curent foarte mare(pentru care si numele de Pestera Vantului).

| Sebinius00 a răspuns:

Pestera scarisoara din munti apuseni big grin big grin big grinwinking

| timisoara explică:

Am fost la pestera Ursilor si la Scarisoara.Am fost cam la toate pesterile din muntii Apuseni.Am fost si la Povragi pestera Bolii pestera Muierii.Am facut si trans-alpina.