| alexandru21 a întrebat:

Stie cineva programul firmei de transport C&I catre directia Frumusani, Herasti, Hotarele, Isvoare pentru zilele de sambata si duminica?

Sau programul (sigur) al oricarei firme de transport ce circula in directia aceea (ma intereseaza Herasti) in zilele de sambata si duminica.

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poate te ajuta http://www.cdy.ro/

| alexandru21 explică (pentru ASIGURATORUL):

Nu chiar, merci oricum. Era vorba de firma C&I, nu de CDI.

| mihaipasager a răspuns:

Încearcă www.pasager.eu Dacă nu găseşti cursa căutată poţi să pui un anunţ şi cineva te va suna să. te ducă unde vrei! Drum bun!