| soricori a întrebat:

Care e programul tau sambata si duminica?

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Eu din nefericire muncesc in weekend, dar dupa ce termin munca (6-7 pm) ies la plimbare in oras sau fac o escapada in alt oras pentru a incerca locuri noi,putin shopping,masa impreuna cu iubitul, seara putin club. Uneori dupa munca merg direct acasa si gatesc ceva sau vizionez un film, bineinteles cu foarte multt popcorn.Nu am un program fix si uneori incerc lucruri ni deoarece nu imi place rutinahappy

5 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Pai de obicei sambata dinmineata fara sa mancam... ne apucam de curatenie: stergem prafu, dam cu aspiratorul etc. Apoi dupa curatenie mancam si noi. Apoi poate mergem pe la rude, la tara sau undeva... Apoi mama face niste placinte prajituri sau ceva.

Sambata e zi de trandaveala. Mancam, ne indulcim cu cea facut mama sambata, apoi mergem fiecare unde vrem... pe la mall, pe afara, apoi seara inapoi acasa, mancam si ne uitam toti la un film, apoi somn.

Un program de care nu ma satur big grin

| AliceIDK a răspuns:

Sambata:
Ma scol la09
Ma duc la pian
Mananc
imi fac temele
Ma uit la calculator
Stau la TV
Ma intalnesc cu iubitu'

Duminica :
Scularea la 10
Mananc
Stau la TV
Fac o baie
Is cu catelul meu pe afara
Mananc
Mai stau pe net
Ma culc la 23

| Just4Joker a răspuns:

Sambata : Incepand cu ora 12... Meditatie lb rom pana la 2, de la 2 la 4 la mate si de la 4 la 8 ma joc cu un preten/ var pe xbox 360.
De la 8 ori ma duc in oras, ori fac un fotbal.
Duminica: Shooooping si teme pentru luni

| Melyssuka a răspuns:

Pai Sambata:
Mananc,
Fac temele,
Ma joc pe calculator,
Ies pe afara cu prieteni mei,
Imi petrec 1 ora cu mama si cu catzelushii mei,
Si seara ma mai joc pe calculator si ma culc...
Duminica:
Merg la biserica(2 si jumatate ore)
Mananc,
Ma joc la calculator,
Merg la mall,
Vorbesc la telefon,
Ies pe afara,
Mananc si ma culchappy Succes funda plz:*

| DoNotDisturbDND a răspuns:

Poi depinde eu am 12 ani. Nu stiu cati ani ai tu, dar uite:
-Imi fac temele laughing
-Ies cu baieti pe afara la un fotbal;
-Ma intalnesc cu, colegii
Duminica:
-Merg la un curs de dans;
-Ma relaxez;
-Si seara ma uit la,, In puii mei,,
Sunt sigur ca nu am fost de ajutor dar nu am avut ce face.
Papa, Distractie placuta>