| wizard_cristi a întrebat:

Stiti vreo pensiune cu preturi decente care sa arate bine in Predeal sau Sinaia? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Pensiunea Blue in Predeal.

3 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

PENSIUNE Vila Select Categorie: ***
Preturi: 27€ - 35€
Scurta descriere pensiune Predeal:
De la cazare ieftina, turism de calitate si mese gustoase
PENSIUNE Ursuletul
60€ - 150€ Pensiunea Ursuletul din Predeal va ofera confortul unui hotel de 3 stele lux.
PENSIUNE Speranta
Categorie: ***
Preturi: 35€ - 70€
PENSIUNE Casa Ardeleana( care dupa poza pare superba )
Preturi: 48€ - 60€
In Predeal, una dintre cele mai placute statiuni de munte din Romania, se afla aceasta pensiune Casa Ardeleana, clasata la 3 stele, ce ofera privelisti minunate asupra impunatorilor Munti Bucegi.
sinaia :
Pensiunea La Cristina
18 camere
70-120 Ron / zi
Vila Eden 10 camere
70 Ron / zi etc site :http://sinaia.in-romania.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Predeal iti recomand Pensiunea "Casa Ana"(am lucrat acolo). este acceptabil ca pret, pentru elevi si studenti se faceau reduceri acum vreo 2 ani. e confortabil, pozitie buna, preturi bune.incearca! iar la Sinaia poti incerca Casa Noastra sau Hotel Bulevard.la Casa noastra in restaurant sunt si lautari in fiecare seara si se creaza o atmosfera super.