| wizard_cristi a întrebat:

Stiti vreo pensiune in Brasov ( nu foarte departe de centru), cu preturi decente (pana in 150 RON pentru o camera dubla cu baie)?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu am innoptat in brasov decat la hotelul Coroana, care e in centru, dar nu stiu cat era cazarea, pentru ca am fost cu un ONG. In schimb, pot sa iti recomand site-ul www.turistinfo.ro; aici mi-am gasit si eu cazare cu mai multe ocazii.

| Elena1234456 a răspuns:

Uita-te pe turistinfo, este cel mai bun site pentru asa ceva.