| AbrudanIonut a întrebat:

Sunt pe cale sa devin baiat de liceu trebuie sa ma gandesc la profil am alesd economic turism voi ce ziceti mie imi place meseria se castiga bine, se merita!

2 răspunsuri:
| nom a răspuns:

Mi se pare o alegere buna.vei avea multe oportunitati.un sfat:pune putin mana pe englezabig grin

| bogdan_7896 a răspuns:

Eu sunt la liceul economic din neamt la profil contabilitate si sincer cred ca nu se merita sa faci asa ceva in aceste vremuri de criza, toti se bazeaza acum pe domeniu asta si sunt prea multi care au facultate si nu au de lucru. Liceul nu contaza prea mult unde il faci, mai mult conteaza facutatea