| BeldeanPleseaDiana a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la liceu agricol profil agroturism la liceu economic turism. Trebuie sa dau examen de diferența?

3 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Daca sunt materii care se studiază în plus la economic turism( și sunt ) atunci da, vei da diferența pe aceste materii

| LisaJulie a răspuns:

La economie vei da diferențe în primul rand și probabil la desen și muzica pentru ca din ce știu eu la profil agricol nu se face muzica sau desen fiind profil tehnologic

| CalinaXandra a răspuns:

De ce nu te interesezi la liceul la care esti?