| ionut7 a întrebat:

Sunt student in anul 1, am reducere pe CFR pana cand incepe facultatea pe 3 octombrie?

6 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

Primesti cupoane de tren, 24 pe an cred.

| Gizăz a răspuns:

Ai reducere doar după ce-ți ridici de la secretariat tichetele de tren.

| evostyle7 a răspuns:

Inca ai reducere cu carnetul de elev.

| psiholoaga a răspuns:

Nu ai reducere pana cand nu primesti de la facultate legitimatia de student si tichetele te tren. Si stai linistit, nu le vei primi in prima zi de facultate. Noua ni le-au dat prin decembrie...

| BiuL a răspuns:

Din pacate nu.
Cand vor incepe cursurile vei primi o legitimatie de transport de la secretariat apoi si cupoane daca le vei cere.

| améliee a răspuns:

Ai reducere ca elev, nu ca student. Daca ai carnetul, bineinteles.