| ubox7007 a întrebat:

facultatea se incepe pe 3 octombrie, nu?

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu stiam ca se incepe pe 1 Octombrie, dar din moment ce 1 pica Sambata, presupun ca se incepe pe 3.
Si eu sunt nedumerit in legatura cu asta.

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de facultate, anul asata, stimatul nostru decanat al facultatii de Medicina si Farmacie Targu Mures a decis sa incepem in 28 septembrie, da, miercuri, anul trecut a inceput in 28, dar a fost luni, acum 2 ani a inceput la 1 oct.
Structura anului universitar o gasesti pe site-ul facultatii care te intereseaza.

| ubox7007 explică (pentru CuriousStuff):

Https://postimg.org/image/kvadtow8j/

Nu si la facultatea de drept din Sibiu big grin

| CuriousStuff a răspuns (pentru ubox7007):

Sau secretarele trimit structura sefilor de an pentru fiecare an in parte, sau o gasesti la secretariat... Cert e ca o gasesti la facultate sau pe site. Acuma ca facultatea de drept din sibiu e a special snowflake e alta poveste. laughing

| DryIce a răspuns:

Bine ca s-a terminat si aia

| WhOo a răspuns:

Sunt facultati care incep si maine.

| Sergiu2004 a răspuns:

Da