| anonim_4396 a întrebat:

Suntem aproximativ 20 de copii de clasa aVa si am vrea sa facem o excursie de o noapte la o pensiune... sugestii? multumesc, funda :X

2 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Ati putea sa mergeti in busteni la pensiunea 'cetatea caraiman ' e super peisajul de cand iesi din pensiune. se vad super muntii si crucea mai ales :p si nu e deloc scump. [ daca stati 2 nopti pe a 3a o primiti gratis :p ]
ati mai putea sa mergeti si la vidraru la pensiunea dracula :p.

| Adry05 a răspuns:

Undeva la munte ar fi foarte frumos si mai usor de controlat daca sunt niste clase mai mici. Predeal parerea mea ar fi o alegere destul de buna, eu am fost acolo si e foarte frumos, am fost in excursie acum vreo 2 sau 3 ani cu clasa cu varumiu [clasa de liceu] iar matusimea a luat chiar si pe varamea de 2 ani cu noi, deci e cu adevarat fainhappy. Sau eu cu clasa mea acum vreo 2 ani am facut o excursie la Alba Iulia [acolo aveam cazarea dar am fost prin mult mai multe locuri] si am stat la Alba Iulia, hotelul a fost ok de 2 sau 3 stele [1 noapte] si in total cu tot cu transport am platit 100 lei [noi] fiecare cu tot cu autocarhappy. [mi se pare ca hotelul se numea Sara sau Tara ceva in genubig grin cauta si tu pe net si cred ca vei gasitongue]. succes!:*:*