| Lalalalalalalalalala a întrebat:

Bunahappy Sunt in clasa a 5-a si am vrea sa facem o excursie cu clasa, dar nu stim undesad Stie cineva vreun loc. si pensiune bune? [Dau funda]

Răspuns Câştigător
| Dhyd a răspuns:

Pai depinde ce anume cautati. Exemple :
-Busteni-destinatie clasica ( recomand Vila Soimul a Centrului de agrement Sinaia http://www.djstprahova.ro/......steni.html )
-puteti face un traseu mai lung - Buc - Ploiesti - Brasov - Sibiu - Cluj Napoca ( foarte frumos ) - cu privire la cazare va puteti documenta la inspectoratele scolare ( pentru a va duce la caminul unui liceu etc - e mai ieftin, aveti si mancare buna pentru ca in general exista si cantina )
- Piatra Neamt ( acolo va cazati dar puteti vizita intreaga Md. - noi am vazut toata zona : Suceava, Iasi, Botosani, etc )
-Timisoara - un oras superb, cu oameni civilizati si placuti, cu o multime de obiective turistice ( si imprejurimile sunt frumoase ), cu multe locuri culturale
Succes! Daca vrei detalii imi poti da un mesaj privat, caut si niste poze de prin tabere sa vezi cum sunt zonele pe care le-am descris

P.S. Am facut asa o trecere in revista desi nu ne-ai spus de unde esti.

7 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pensiuni sunt cate vrei, dar daca nu ai mentionat din ce zona esti...nu stiu ce pensiuni sa-ti zic.

| urgentr a răspuns:

La munte cum ar fi fagaras sau bran sau predeal
la mare
un simplu picnic
la un parc de distracti ex e in bv un parc pe nume aventura parca
sa mergeti intr-un oras mare si sa-l vizitati
etc.
ps>ti-as fi zis mai multe daca as sti unde locuiesti

funda?

| alissa6 a răspuns:

Timisoara

| FetitSa a răspuns:

Http://www.motelizvorulrece.ro/ aici am fost eu anul trecut:). Cei drept sunt mai mare:-?, dar e o locatie super faina :X SINAIA!:X si au si camere bune :d

funda:>?

| AaDdYy a răspuns:

In strainatate e misto da daca aveti buget redus puteti sa mergeti la o firma care organizeaza excursii si va propune ea un tur cat mai frumos.

| ubyy a răspuns:

Pai de exemplu sa mergeti intr-un loc unde va simtiti bine cu totii, de exemplu la Strang, acolo este un loc minunat poti face picnic Bafta! funda