| TheWalker11 a întrebat:

Tari frumoase de vizitat? Si de ce?

11 răspunsuri:
| barosanu69 a răspuns:

Ferentari, Vaslui etc

| SkyPilot a răspuns:

Depinde ce iti place. Fiecare tara are frumusetile si specificul ei. Daca stii unde sa te uiti, toate tarile merita vizitate.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Mereu am vrut sa vizitez Grecia si Turcia...

| FruttiFresh300 a răspuns:

Elveția pentru peisaje și ciocolată și liniște.
Olanda pentru civilizație, peisaje(în unele locuri zici ca ești în Australia) viata de noapte.
Germania pentru istorie(au muzee foarte interesante).
România pentru mâncare, tradiții și obiceiuri, peisaje și pentru că îți este cel mai la îndemână dacă locuiești deja în ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

România. Găsești acolo cea mai mare varietate din regnul Ignodobisapiens Erectus.

| DeliNes a răspuns:

In primul rand cred ca cel mai frumos lucru este sa-ti vizitezi tara. Romania are multe de oferit, ca toate tarile din lume, depinde cu ce ochi te uiti.
Daca vrei ceva legat de istorie si arta iti sfatuiesc sa te axezi pe tarile europene, mai ales, din parerea mea, Franta, Italia, Spania, Portugal, Olanda, Anglia etc
Daca esti o fire mai adventuriera poti sa te indrepti spre tarile asiatice, din cate stiu sunt mai ieftine (e scum doar sa ajungi acolo?) sau spre cele din Africa (un safari prin savana sau jungla este o experienta unica)
SUA este frumoasa si ea, mereu am visat sa fac un road trip de la West Coast la East Coast.
Si America latina merita.
In fine, depinde de ce cauti, pentru mine fiecare tara merita vazuta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exceptând Africa și Asia de Est și Centrală toate tarile merita vizitate

| deadhoe a răspuns (pentru suntserios):

Tu vorbesti ma?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru deadhoe):

Ma chinui sa pricep ce vrei sa zici și la ce te referi da nu reușesc

| mgtow a răspuns:

Germania, Spania si GB.

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

La fel si eu, like