| MIDnightMoon a întrebat:

Tatal meu mi-a cumparat bilete de avion online pentru mine si mama mea. Doar ca nu inteleg o chestie. De ce la zborul dus am class T si la zborul de intors amd class L. Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zona unde o sa stati una e mai buna decat alta si are inclus cathering sau nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt niste notatii care difera de la companie la companie... dar in general numesc tipul de bilet in functie de perioada cand a fost cumparat si distanta parcursa. Nu te va afecta in mod direct in ceea ce priveste zborul sau asezarea in avion