| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Știe cineva cum se face prezentarea unei firme? Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Firma noastra a fost infiintata in anul 1900 si are ca scop educarea populatiei. Aceasta traditie ne-a invatat cat de importante sunt educatia si formarea profesionala a oamenilor care doresc sa activeze in sistemul de invatamant si nu numai. Echipa noastra este formata din oameni capabili si dornici sa ii ajute pe cei aflati la inceput de drum sa evolueze, dar care in acelasi timp ar putea invata. Este modul nostru de a spune ca invatam unii de la altii. Asta este un exemplu la care m-am gandit. Sper sa te ajute.

1 răspuns:
| Gelica_Morosanu_1986 explică (pentru VALCUANDREI1994):

E interesant, mersi mult?