| Nyx a întrebat:

imi puteti spune numele unei firme de deratizare din Constanta? Sa fie rapizi si eficienti, am nevoie urgent! Multumesc!

1 răspuns:
| Heim a răspuns:

SC Mariondez SRL va ofera cele mai bune servicii in domeniu la cele mai acesibile preturi.

Deratizare, dezinfectie, dezinsectie Constanta.
De ce suntem cei mai buni?

Noi verificam constant daca produsele si servicile oferite sunt la standardele europene si aduc satisfactii beneficiarilor, daca sunt perfect adaptate profilului acestora, daca raspund fidel cerintelor si asteptarilor lor. Urmarim satisfacerea partenerilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si servicilor cerute de clienti.

Firma noastra va ofera servicii specializate de dezinsectie, dezinfectie si deratizare, adaptate pentru spatiile interioare si exterioare:
Autoturisme
Autoutilitare
Tiruri
Cladiri si birouri publice
Depozite si magazii
Spitale
Scoli
Hoteluri
Restaurante
Apartamente
Asociatii de proprietari
Institutii
Scari de bloc
Silozuri

Putem fi constactati pe : http://www.mariondez.ro sau telefonic : 0731 788 134 / 0799 334 662