| pisicooot a întrebat:

Trebuie sa ajung din Sibiu in Timisoara. Cu autobuzul. De unde as putea sa iau autobuzul?

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

La 5 jumatate dimineata pleaca din autogara Atlasib de langa gara.

6 răspunsuri:
| pisicooot explică (pentru DeeaV):

Mersi mult. Duce exact in Targoviste? Si un hotel sau ceva pe undeva aproape de Atlasib?

| DennK a răspuns (pentru pisicooot):

Dar nu mergeai in Timisoara? Ce treaba au una cu alta? laughing

| DeeaV a răspuns (pentru pisicooot):

Asta nu stiu sigur dar sunt pensiuni in zona. Cauta pe net, trebuie sa gasesti lejer.

| pisicooot explică (pentru pisicooot):

Scuze Timisoara*

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este simplu: scrii pe net si afli. Dupa suni si vorbesti cu ei si-i intrebi adresa.
Uite si aici:
http://www.autogari.ro/Transport/Sibiu-Timisoara

| dragosbogdan001 a răspuns:

Din statia de autobuz se ia autobuzul laughing.