| Sara a întrebat:

Tu ce faci de 1 decembrie? Eu nimic, am vrut sa plec la munte dar nu mai sunt locuri de cazare, si e cam tarziu deja... cred ca voi dormi pana la ora 12 big grinhee hee si apoi ma voi duce la cimitir sa aprind lumanari eroilor si bunicilor mei big grin

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O să gătesc 2 feluri de mâncare, un desert, iar restul timpului rămâne de văzut ce o să m-ai fac.
Pa, pa.

| miauu a răspuns:

Dimineata ma duc la cimitir, apoi plec in suceava cu prietenii la patinoar

| User a răspuns:

O sa dorm ca porcu` laughing

| pepe a răspuns:

O să sărbătoresc prin muncă.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pe 1 decembrie am sa ma deplasez la Miercurea Ciuc sa vad cum sarbatoresc maghiarii ziua nationala a romanilor.

| d33a a răspuns:

Cred ca o sa invat pentru teza in ziua aceea laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Voi merge în Alba Iulia dacă voi putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatoresc doua lucruri, ca in fiecare an: ziua mamei si ziua nationala a Romaniei.
E placut, anul asta pe langa steguletele tricolore langa fiecare farfurie, o sa o am si pe mama la masa :-)

| viatadecacatt a răspuns:

Nimic interesant, cam ca o zi obisnuita.

| costyn162 a răspuns:

Profit ca este zi libera si o sa imi petrec ziua relaxandu-ma in fata televizorului privind programele speciale de 1 decembrie...

| alle_1861 a răspuns:

Cred ca o sa mai repet pentru teza la romana, si restul o sa vad atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat pentru teza la geografie si...dormhappy

| xibalba a răspuns:

Invat pentru teza de la mate din 2 decembrie.

| Piscotel a răspuns:

Ma refac dupa Sfantul Andrei \dancing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma pregatesc de craciun.laughinglaughinglaughinghee hee

| Lora_6439 a răspuns:

Eu cred ca o sa merg in oras sa vad defilarea laughing Anul trecut am fost si mi-a placut, doar ca am fost calcata in picioare pe acolo. In rest a fost bine happy Apoi poate trec pe la Sala Dalles, merg la un film. Intelegi tu. pirdere de timp big grin