| StanleyIonut a întrebat:

Buna TPU.In luna martie plec intr-o excursie la munte la Predeal.Nu stiu daca merita sa platesc 200 lei si stam doua zile plus cazare si trei mese pe zi.Adica vom dormi doar o noapte acolo. Spuneti-mi daca merita efortul si cei 200 lei pentru asta.Va rog ajutati-ma.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| microsedd a răspuns:

Depinde de unde mergi la Predeal, daca intra in banii astia si transportul daca mergi de la Buc si intra si transportul in banii astia se merita, dar daca nu mie mi se pare putin cam scump... Oricum foarte mult depinde de organizatori pretul.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merita 100% sa mergi si nu costa mult

| LovelyKitty2 a răspuns:

Ba e bine 200 de lei daca ai 3 mese, eu zic ca merita, atata timp cat de distrezi :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un pret decent