| sopranaCadaverica a întrebat:

Unde as putea gasi cazare foarte ieftina in Constanta, aproape de plajele 3Papuci si Modern? Pe timpul VERII!
As avea nevoie de o singura camera la cheie, sa-mi inchirieze cineva (o batrana sau familie cu copii, localnici obisnuiti) pe doua saptamani si eu sa platesc 50 lei pe zi pentru acea camera. Sper ca intelegeti ce zic. Pe internet nu am gasit astfel de oferte oricat am cautat.
A incercat cineva asa?
Ce ma sfatuiti sa fac, unde sa caut?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Air bnb

| sopranaCadaverica explică (pentru suntserios):

Ai folosit vreodata serviciile de acolo?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Da, de vreo 2 ori

Răspuns utilizator avertizat
| sopranaCadaverica explică (pentru suntserios):

Si cum ti s-a parut? Dezvolta putin…
Stii daca se fac reduceri sau ceva daca planuiesti sa stai mai mult de o saptamana?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Nu l am folosit în România însă a fost ok. E ceva mai complicat ca la hotel că nu ai recepție și trebuie să ajungi la ore fixe. Nu știu de reduceri sau oferte.

| sopranaCadaverica explică (pentru Trăiescin2020):

Ai fost in Constanta cu air bnb?