| Oana_4131 a întrebat:

Unde as putea merge in excursie pe o zi in apropierea oarsului satu mare?

Răspuns Câştigător
| ArinaMK a răspuns:

Stai in satu mare? si eu! poate ne intalnim la somesu si mancam o prajiturawinking paiiii ai putea merge la Tasnad la strand, sau la Carei la starand... sauuu la gradina zmeior colo catre jibou, te documentezi tu de pe net laughing oricum la gradina zoologica din baia mare, la stand in ungaria(gasesti u destule laughing )
in fine laughing asta e sigur!
papa!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai mai multe variante: Tasnad(bai termale), Valea Mariei (bazin termal acoperit), Calinesti-Oas(lac). Numai bine!

| alecsz2011 a răspuns:

Pai bunici mei stau in Carei si am fost si eu pe acolo.Ar fii Baile Tusnad, Baile Felix eu la astea am fost big grin sper ca te-am ajutat