| StefaniaM a întrebat:

Sall.Eu locuiesc in Satu Mare.Iar am aflat ca poate in excursie vom merge la....Viile Satu Mare! Ce parere aveti despre asta?!

6 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Pfoai,ce tare! laughing Deci te duci in excursie?smug

| StefaniaM explică (pentru Nanami利):

Daaaa! Intr-o localitate de la iesirea din oras, asa-i ca e SENZATIONAL!

| Nanami利 a răspuns (pentru StefaniaM):

Stiu,ia-ma cu tine!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Eu nu sunt din Satu Mare şi nici măcar din apropiere, deci nu ştiu cum sunt locurile de acolo.
Părerea mea este că o excursie tot prin apropierea oraşului nu va fi foarte plăcută şi nici interesantă.
Cred că ar fi bine să discutaţi cu organizatorul, poate va propune o altă destinaţie. Ar fi drăguţ să vizitaţi un loc nou care să vă atragă atenţia şi să vi-l amintiţi toată viaţa.
Sărbători Fericite!

| gemeni6226 a răspuns:

Viile Satu mare e foarte aproape e in vecini.E doar o mini excursie.

| Hevnoraak a răspuns:

Să știi nu locul unde mergi conteză, cu cine mergi și ce faci în excursie, aia contează.