| anonim_4396 a întrebat:

Unde e inmormantat Michael Jackson?

13 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

In pamant. Ce, vrei sa-l usurezi de aurul sicriului si alte obiecte valoroase? Lasa-l macar acolo unde e sa-si gaseasca linistea. RIP

| JackieSue a răspuns:

Nu stiu asta, dar uite vezi daca gasesti tu asta si alte informatii interesante(dupa parerea mea).

http://stirileprotv.ro/......rdiac.html

| Silvia a răspuns:

Sincer cred ca a fost incinerat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Locul unde a fost inmormantat ramane inca un misterwinking

| Puiutz a răspuns:

Nu se stiesad. dar tatal lui a spus ca sigur nu la Neverland.

| roksyk a răspuns:

Crede ca la ferma Neverland. Ca la cimintirul Bellu nu are cum!@ laughing

| caramel_4836 a răspuns:

Hollywood.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Neverland

| alexxa a răspuns:

Este inmormantat in Los Angeleshappy

| sorin a răspuns:

Deocamdata in frigider

| maria_2128 a răspuns:

In cimitirul Forest Lawn din Los Angeles.

| DoOdO a răspuns:

Intr*un mormant care nu a fost bagat in pamant pentru ca americanii asa ingroapa si ca asat a fost dorinta lui.si el a fost inmormantat la Forest Lawn.

| RubyDonnahue a răspuns:

Michael e inmormantat la cimitirul Forest Lawn din Glendale...RIP My King! :X