| sweetygirl14_9939 a întrebat:

Este adevarat ca Michael Jackson va fi inmormantat la cimitirul Bellu din tara noastra? Am citit pe un site stirea asta si vreau sa stiu daca este adevarat. straight face

17 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Raspunsul este nu, dar nu stiu cui ii arde de gluma cand, este vorba despre un lucru trist, atunci cand paraseste aceasta lume un om si mai ales cand acel om a avut talent cu carul, pe care l-a pus la dispozitia fanilor si nu numai.
Unii nu stiu cand sa se opreasca si vor sa-si faca audienta ori vanzare, pe seama unui eveniment trist si cred ca, cineva ar trebui sa-i opreasca de la acest gen de "stiri macabre".
Cred ca, sunt in asentimentul tuturor ca, este cazul sa-i uram lui M. J., odihna si linistea vesnica si sa-si gaseasca echilibrul, pe care l-a ratacit pe undeva, cu mai multi ani in urma. Sa-i fie tarana usoara si Dumnezeu sa-l ierte si sa-l primeasca in Imparatia Cerurilor.

cami
| cami a răspuns:

Scuza-ma, ai 4 ani jumate? ah, pardon la 4 nu sti sa citesti..atunci iti dau 9 si-un pic. Nu, o sa fie imormantat in cimitirul Ungureni, din Craiova tongue

| Leea1234 a răspuns:

Nu, nu cred! desi mi-ar fi placut sa fie adevarat, ar fi fost o sansa sa-l vad macar mort, daca viu nu am avut ocazia!(eram prea mica, si nu m-au lasat parintii sa merg la concert, cand a fost in romania!)

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Era o gluma... sinistra.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Si chiar ai crezut? Esti copil...pana ajunge in Romanica. Ce iti mai este si cu astia pe site-uri.Nu crede orice se scrie pe site-uri.

| Moneyandfame a răspuns:

Hahahhahahahhahahaha

| mikey a răspuns:

Nu

| mikey a răspuns:

Minciuna scriu tot felul de copi pe site-uri care habar nau

| zu a răspuns:

Tocmai la noi si-au gasit sa-l ingroapelaughing

| Anca_6788 a răspuns:

E exact ca si emisiunea lui diaconescu de la otv care ieri spunea ca michael jackson si-a inscenat moartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La trivia amuzante?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorPai tu nu te gandesti putin...Cum sa il aduca din L. A. si sa il ingroape la Bellu? Sau cine stie...probabil si-a cumparat loc pe veci cand a cantat in bucuresti...mai stiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat, dar numai dupa ce romanii vor recunoaste ca Barack Obama este roman trimis in Sua sa-i destabilizeze. Ce zici, ne bagam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi acolo si ocupati loc.cand va veni michael sa tipi tare cu ochii in lacrimi si uitandu-te in sus. te va auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa cred. Ce rost ar avea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi va fi dor de michael jacasaon sunt fana lui timp de 4 ani imi va fi dor de muzica lui si de ...el.lami iubit ca pe un tata...pe el. mias fii dorit sa-l vad si...sa stiu engleza casai...ca sai pot vorbi. te iubesc si te voi iubi michael jackson. dumnezeu sa te odihneasca in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este te intereseaza de ce am murit?