| anonim_4396 a întrebat:

Unde a fost inmormantat Michael Jackson?

9 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

La cimitirul Forest Lawn din Glendale, la periferia Los Angeles-ului.

| DoOdO a răspuns:

La Forest Lawn

kratos
| kratos a răspuns:

La cimitirul Forest Lawn din Glendale.

| r8driver a răspuns:

Antrun cavou foarte frumos!

| r8driver a răspuns:

Nu mai anteleg nimic...intrebarea era, unde a fost anmormantat: nu an ce loc.

| laurentiu_9029 a răspuns:

In pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Steaua muzicii pop, Michael Jackson, a fost inmormantat la cimitirul Forest Lawn din Glendale, aflat la marginea orasului Los Angeles in California.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Herastrau, la intrarea dinspre Arcul de Triumf. Are si o poza cu pasul lui genial, fenomenal si international laughing

| ione_4523 a răspuns:

In cimitirul Forest Lawn(sau cum se scrie)big grin