| ParanoidKidu a întrebat:

Unde e mai frumos la munte sau la mare?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Ambele. la munte poti face expeditii, sa vizitezi, etc. la mare te duci mai mult sa te relaxezi, sa inoti, sa alergi pe malul marii dimineatahappy chiar daca sfarsesti frant cand te intorci din concediulaughing

16 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Imi place foarte mult la munte dar daca imi da cineva o vacanta gratis la mare nu o voi refuza.

| madalinutza a răspuns:

Parerea mea este ca la mare! :X
pentru ca ai mai multe de admirat.
si poti face multe lucruribig grin

| YoYoXoXoXD a răspuns:

La mare în străinătate.

| Vizitiul a răspuns:

Depinde de gustul si starea de spirit a fiecarei persoana in parte. Mie, personal, imi place muntele. Aer curat, verdeata, ciripit de pasarele, apa de izvor etc.

| Adelinesmile a răspuns:

La mare :X

| RoxiutzaRux a răspuns:

Fiecare dintre ele au frumusetile lor care sunt tottal diferite. asa ca nu ma pot hotari! pa

| VladDu a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia.

| mistikk a răspuns:

Laaa MArreee big grin din puctul meu de vedere este cel mai frumos distractie apa caldura... un bronz frumos dar la munte.liniste pace...plictiseala deci la mareeebig grin

| loricel a răspuns:

Mie-mi place la mare.

| anad a răspuns:

La munte in toate anotimpurile este minunat, marea o iubesc si o ador vara!

| delfinas a răspuns:

Eu ador marea, cred ca se banuieste si din nickname-ul meu. happy

| delfinas a răspuns:

Eu ador marea, cred ca se deduce si din nickname-ul meu, nu?winking

| Adredemesconf a răspuns:

Marea, clar:X

O zi buna!

| ioana_6413 a răspuns:

Mereu mă închide cineva când îmi pune întrebarea asta. Eu una ador şi marea şi muntele, şi nu cred că o să mă hotărăsc vreodată care îmi place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In delta

| E7103385 a răspuns:

Ambele sunt minunate...