| alion4ik a întrebat:

Unde este cel mai frumos loc din europa?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Sunt multe locuri frumoase in europa depinde de varsta unei persoane si depinde de gust, vrei munce sau mare, esti mic? du-te in franta la disney(o sa crezi ca nu exista mai frumos in alta parte). esti mare? sunt locuri extraordinar de frumoare in care as putea sa-ti zic sa te duci

8 răspunsuri:
| Alexandra9909 a răspuns:

In Romania
logicbig grin

| gabrielutzu a răspuns:

Nu stiu, dar un lucru e sigur.Romania este cel mai naspa loc din Europa, poate chiar din lume.

| Anonimusus a răspuns:

Sunt multe locuri frumoase...eu am fost in fff multe locur din toata lumea.din europa cel mai mult mi.au plkt:barcelona, islanda, scotia, irlanda, londra, franta, tenerife, malta, Croatia, austria, Germania, malta si Italia big grin

| DdoarEuuu a răspuns:

Aaaaaaaaa... toate tarile sunt speciale.una se intrece pe celalta depinde in ce loc vrei sa te duci si cu cine. depinde daca vrei sa te duci intr-un loc frumos si romantic impreun cu persoana draga,, iubitul'' te duci la Paris... si alte exemple sti tu big grin
etc. sper ca te-am ajutat. FUNDA:d?

| dana24 a răspuns:

Pai.depinde ce iti place sa vezitongue ii fain in: Franta( ca ii turnu` Eiffel), Londra(acolo ii turnu` ala cu ceaslove struck), Praga(podul Charles), Venetia:X, Italia(Roma) (acolo ii Coloseumul:X), Atena:X
Cam astea ar fi cele mai faine din intreaga lumetongue

| XtinaAguilera a răspuns:

Romania si franta

| chelstone a răspuns:

Iti recomand Berna, este un oras superb, ce-i drept este foarte scump insa cel putin orasul vechi este magnific, si ai si ce sa vezi acolo, atractia principala: ursii de pe malurile raului Aare, ursii sunt simbolul orasului, iti recomand si o plimbare cu tramvaiul prin oras este silentios si descoperi orasul intr-un mod relaxant si poti cunoaste si localnicii, mai sunt si alte atractii...