| RafaellaElla a întrebat:

Salut! Care este dupa parerea voastra cel mai frumos oras din Europa?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lăsăm mistourile celorlalți la o parte.
Eu greu de zis, dar în top 5 la mine sunt Amsterdam, Londra, Praga, Bruges, Budapesta. Și vb de orașe mari. Că așa sunt zeci de orașe superbe

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ar exista vreunul modern, mare, cu arhitectura complexa dar gol si cu aer curat...
Pana atunci, imi place sa savurez orice peisaj nou, indiferent ca e in Cucorăni sau Viena. Nu exista "cel mai".

| SilentRain a răspuns:

Vaslui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona
Berlin
Budapesta
Lisabona
Roma
Amsterdam
Atena

| Fashionista10 a răspuns:

Dublin