| alina_3921 a întrebat:

Unde in tara as putea sa petrec 2 saptamani cu iubitul meu? vreau sa imi spuneti locuri mirifice on care sa te relaxezi si sa-ti mai doresti sa te reintorci.

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna, Alina!

Poti sa mergi la Izvorul Rece. Este aproape de Brasov... Sunt pesiaje formidabile, iar pe mine, sincer, m-au imresionat. Merg acolo in fiecare an, in aprilie...

Poti sa mergi si in Poiana Brasov, un loc superb si fascinant din muntii Carpati.

Eu iti recomand si statiunea Straja, peisaje excelente, aerul rece de munte te copleseste, atmosfera relaxanta...

Vacanta placuta!

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Sunt atatea locuri unde ai putea. Eu iti dau cateva. Acum depinde in ce zona vrei. Valea Ariesului, Vadu motilor, Sapanta, Zarnesti, Si multe altele de care mai stii si tu. Unde se afla poti gasi pe internet. De asemenea tot pe google poti afla multe destinatii frumoase in Romania.

| NoNaMe2000 a răspuns:

De fapt. ai putea sa alegi o tara frumoasa. nu ca a noasta : turcia,grecia, Italia, franta... dar nu aici :__

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Bucovina, mai exact Sucevita, hotel Sofia. Eu merg si de 2 ori pe an acolo happy

| USAGirl a răspuns:

Am fost la Ranca si acum ma voi duce din nou peste 2 saptamani.