| deeayul a întrebat:

Hei cum as putea sa petrec vara asta cu verisoara mea... vreau sa imi spuneti niste activitati.

Răspuns Câştigător
| ellaells a răspuns:

Mergeti la discoteca (asta daca va permite varsta si va lasa parintii), radeti, stati afara pana tarziu, uitati-va la filme, machiati-va, faceti cat mai multe poze, dormiti pana tarziu, gatiti impreuna big grin sunt multe activitati.

| deeayul explică (pentru ellaells):

Multumesc raspunsul tau e cel mai bunwinking

| ellaells a răspuns (pentru deeayul):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ai putea sa mergi la mare, sa te uiti noaptea sau cand vrei tu pe geam, ai putea sa iesi in parc sau in fata blocului sa te joci, ai putea sa asculti muzica... Sunt multe lucruri de facut vara asta, deci distreaza-te happy

| Məğa a răspuns:

Bună uite câteva :
Sa va jucati.
Sa va uitati la filme.
Sa plecati in oras.
Plecat cu prieteni.
Plecati la un suc.
Va uitati pe fb-mess.
Ascultati muzica.
Stai afara.
Te plimbi.
Mergeti la cumparaturi.
Mergeti la un film.
Mergeti la prietene acasa.
Stati afara pe la colturi cu prieteni.
Va uitati la tot felul de filme horror amuzante etc.
Va duceti la cursuri de dans.
Invatati.
Invatati
Invatati.
Va faceti temele in prima luna, ca-sa aveti timp sa faceti ce vreti.
Intri pe site ex TPU.
Pe facebook te joci jocuri noi.
Atăta. Fundă!

| Məğa a răspuns:

Bunâ mai am căteva :
Meri la mare.
Asculti muzica.
Petreceti toata vara.
Mergeti in excursii.
Stati afara cu prietenii.
Succes! Fundă?

| Blake005 a răspuns:

Ascultati muzica, vizionati filme, va jucati, va plimbati, etc...