| cosminpanait6 a întrebat:

Unde ma duc sa ma inscriu la romani au talent?

Răspuns Câştigător
| Razor4free a răspuns:

Cauta pe internet si te duci in locatia respectiva sa te inscrii. Funda?

10 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Păi când afli că Paravana "Români au Talent " ajunge în oraş la tine, mergi în locaţia respectivă pentru preselecţii happy
Trebuie să aveţi acolo în oraş un Sindicat/Teatru, unde sunt sceni deschise.

| Vio199 a răspuns:

Poti sa intri pe Protv.ro si cauti inscrieri pentru romanii au talent...totusi de curiozitatebig grin, ce talent ai?

| cosminpanait6 explică (pentru Vio199):

8 ani am. recitat! am castigat locul 1-4 pe 3 judete

| cosminpanait6 explică (pentru cosminpanait6):

Lucul 1! la clasa 1-4 3 judete fiecare clasa

| cosminpanait6 explică (pentru Razor4free):

Esti destept!

| Razor4free a răspuns (pentru cosminpanait6):

Eu?
Dar ce-am facut?

| vassy331 a răspuns:

Nu e adevarat.cauti pe net pana ce iti da sa scrii numarul tau de tele dupa care le dai niste informati.vin in locatia unde ati hotarat sa va intalniti si le aratin talentu'

| cosminpanait6 explică (pentru vassy331):

Da! sa te vad pe tine la romani au talent mister INTLIGENTA ca te dai mare fraier

| Razor4free a răspuns (pentru vassy331):

De unde stii tu ca nu e adevarat?
Ai fost tu la "Romanii au talent"?
Daca e adevarat? Ingrijorezi toata lumea!