| LovelyKitty2 a întrebat:

Cum pot sa ma inscriu la "Romanii au talent"?

10 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Stai cumintica. Nu te umple de penibil! E pacat. Nu e nimic altceva decat o facatura de rahat in care zarurile sunt aruncate inca de la inceput, in care sunt pusi in scena oameni penibili, pe carca carora fac ei audienta. De parca nu s-ar sti ca sunt multi oameni tembeli, neemancipati, de care sa-ti poti bate joc. Nu e nimic serios! E un show copiat din Occident, dar dupa vreo 10, 15 ani! Un rahat. Mai bine pui mana pe o carte si citesti. Te va ajuta mai mult decat ridicolul ala de emisiune! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Au inceput deja preselectile. incerca la anul

| jj95 a răspuns:

Nu se mai pot face inscrieri acum dar data viitoare incearca aici
http://rgt-inscrieri.protv.ro/
Bafta!

| kzd a răspuns:

Cand o sa fie inscrierile in orasul tau de duci la proba(la selectie) si acolo te duc mai departe sau nu.

| JohnCena02 a răspuns:

Acum numai ai cum. au inceput deja

| JohnCena02 a răspuns:

Au inceput deja preselectile si in toamna cand o sa inceapa din nou romani au talent preselectile nu sunt in direct adica au fost facute mai devreme doar semi finala si finala e in direct. funda?

| MuzicaBooM a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii la ROMANII AU TALENT, trebuie doar sa intri pe pagina www.protv.ro cauti sectiunea ROMANII AU TALENT.Trebuie sa fi sigura ca auditiile au inceput.
Un mod mai simplu ar fi sa te duci la preselectii in orasul in care stai si sa te inscri direct acolo;)
Sper ca te-am ajutat:D

| vasile999 a răspuns:

Mergi la casting le spui varsta si alte date si gata

| mostbeautiful a răspuns:

Da click pe link-ul urmator si completeaza formularul de inscriere
http://rgt-inscriere.protv.ro/