| Jeny1 a întrebat:

Unde v-ar place să călătoriți?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| rahelyta a răspuns:

Sincer am fost peste tot in europa...dar vrea in Las Vegas si Tokiowinking

| ElenaErika a răspuns:

In Hawai, Dubai.din astea.imi place in orientul mijlociu ca acolo's bani multi.la aia nu e crizahee hee si e si foarte frumos

| adela93 a răspuns:

Ungaria,Polonia

| Johnny_3066 a răspuns:

In paradis :X

| AnnaMariaaa a răspuns:

In statelove struck ests cel mai mare vis al meu sa ajung in Americalove struck, dar bineinteles ca mi-ar placea sa calatoresc in toata lumea.

| Alexandra_8691 a răspuns:

In Egipt, America, Franta(la Dinesytongue)...in India...in Jamaica.
In foarte multe locuribig grin
Tu;]?

| rahelyta a răspuns:

Adica noi iti raspundem si dupa primim toti vot stupid de la tine frumos asa ...trebuie sa avem acelasi gand cu tine sau? bleah

Apache
| Apache a răspuns:

@rahelyta.uitate la voturile date de ea.nu ea a dat stupid! de fapt nu a dat nici un stupid!
.si referitor la intrebare! : sincer, undeva la mare ( sau ocean ), poate coasta de azur. barcelona.etc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Turcia la Istanbul, sau pe Etna

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Mi-ar placea sa calatoresc in anglia si egipt.ma pasioneaza foarte mult istoria egiptului si mumiile.si in anglia pentru ca vreau sa vizitez anumite locuri.

| NickiMinaj a răspuns:

SUA, Brazilia, Thailanda, Japonia, Olanda, Spania ( pentru Barcelona)

| adrian062 a răspuns:

Tarile aceste din est mai sarace un pic, gen India Arabia Saudiata, Israel (sunt multe aici ma refer la cele arabe) dar mi-ar placea si pe undeva prin unele zone mai montane, gen Tibet( mai ales campiile lor montane si muntii), Elvetia(pasunile lor alpine, renumita ciocolata si branza, poate as achizitiona si un ceas) Marele Canion (raul Colorado) sunt foarte multe locuri pe care as vrea sa le parcurg, chiar si cele mai inalte 7 varfuri as vrea sa le escaladez(numai sa primesc o sponsorizare sau cevabig grin)...

| MeScorpion a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in America si in Olanda.