| katty_6203 a întrebat:

Unde v-ar place sa va plimbati(sau sa calatoriti) cand aveti ceva mai mult timp liber(adica concediu)?happy

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8894 a răspuns:

Paris,Venetia,California,Austria day dreaming

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

In Spania, Madrid si poate as prinde si un emci real madrid - barcelona (el clasico) as fi super fericit big grin

| alexandra_7387 a răspuns:

Austria sau Germania

| EuDarii a răspuns:

DeltA Dunarii; Doi mai; Busteni; Sinaia; fundalove struck?

| TeO_3022 a răspuns:

America,California sau Florida

| Ada_2475 a răspuns:

Pe Coasta de azur(franta) (am mai fosta acolo) sa am o casuta pe plaja si sa merg zilnic sa simt nisipul lin si moale la picioarele mele pielea sa imi fie ciocolatie sa stau mai ales cu persoana iubita ar suuuper :X