| alabalabalalalalalala a întrebat:

Va place sa calatoriti? De ce?
Celui mai bun raspuns ii ofer funda?

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Salut!
Imi place sa calatoresc in zone cu multi copaci (nu padure neaparat), sa merg la munte unde mai sunt si oameni si la mare.
Imi plac zonele naturale dar si cu oameni, dar nu multi. Imi place si prezenta oamenilor.
Imi place mult sa merg cu masina noaptea sau dimineata pe intuneric, pentru mine e foarte frumos.
Ma relazeaza excursile in zonele naturale, mai ales pe intuneric cand sunt stele pe cer, putina liniste si timp frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place sa calatoresc pentru ca mi-e rau de masina, dar daca neglijez acest aspect ador sa calatoresc, sa vad lucruri noi, sa vad cladiri noi, sa vad oameni noi, sa vad tot felul de chestii pe care nu le vad in satul meu.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Pai,da imi place sa calatoresc.
Imi plac acele momente cand vad ceva ce imi place, cum ar fi [oameni, case, obiecte...etc.]
Este cel mai frumos lucru atunci cand iesi, vezi ceva nou, ceva ce te intereseaza cu adevarat.
Iar atunci cand pleci intr-o tara straina este superb. Schimbi aerul, te distrezi...
Vezi lucruri pe care niciodata nu credeai ca existau.
Ti-as putea face un roman, dar cred ca este de ajuns.
Sper ca te-am ajutat.Pa.

| mariutatha a răspuns:

Tocami ce ai incalcat o regula care zice sa nu ceri parerea despre ceva. Report. Plus, ce te intereseaza pe tine?