| ZapacealaAa a întrebat:

Unde v-ati petrece concediul in Romania?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Acasă.

| MrFlavyus a răspuns:

La Mare!

| vldxdin48 a răspuns:

Sincer as merge in Bucovina deoarece este un loc superb unde poti vizita cele mai renumite manastiri din Romania

| Liana12 a răspuns:

La mare ( Mamaia, Costinesti sau Eforie ), la munte ( Sinaia sau Busteni ), Lacul Sf Ana smug si multee alte locuri :*

| Gabi123412 a răspuns:

Iti spun eu unde l-am petrecut si iti recomand cu mare placere. Zona aceea Moeciu - Bran

| Bulgaria a răspuns:

Pe undeva prin zonele Transfagarasan, Bicaz
Pana una alte alege un Sejur Bulgaria www.Bulgaria-all-inclusive.ro

| aduu a răspuns:

Pai anul asta merg la mare la Navodari pentru ca ai mei vor sa stam cu cortul (vor sa incercam si ceva nou sa nu mai stam la hotel), iar dupa Transalpina si Transfagarasanul chiar daca Transfagarasanul l.am mai vazut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/MoDwH.jpg

Exact acolo.

| adorciocolata a răspuns:

Mi-as petrece un sejur in Brasov si prin imprejurimile acestui oras. Mi se pare o zona foarte frumoasa, iar potentialul turistic este destul de ridicat aici. Munti, castele si orasele care transmit un aer istoric. As mai vizita si Sibiul si imprejurimile acestuia, Maramures, Valea Prahovei sau Transfagarasan. Aceste zone mi se par chiar superbe si ne putem mandri cu acestea. Tu ce ai vrea sa vizitezi?

| VDS a răspuns:

La munte

| Addina a răspuns:

Depinde ce iti place. Poti lenevi pe plaja la mare. poti vizita( si-aici sunt destule) sau poti face drumetii in munte. As fi vrut sa stau cateva zile la munte, zona Moeciu, cum spunea cineva mai sus. e superba. Sa zac sub un copac, la umbra, sa privesc peisajul si sa povestesc vrute si nevrute cu cineva drag. As fi vrut sa merg si pe Transalpina cu un grup mare de prieteni, dar a trebuit sa anulam excursia. Depinde. poti face multe in tara.