| Claudiu709 a întrebat:

Daca ai avea destui bani, unde ti-ai petrece concediul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tara,muncind pamantul si recreindu-ma in linistea si frumusetea naturii. fara muzica,fara rautate invidie si dusmanie,doar cu glasul pasarelelor,cu apa rece de fantana,sau bere rece, cu lapte proaspat si cu toate cele frumoase si relaxante, si naturale de acolo.

15 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

In New York sau in Tokio.

| dandelion a răspuns:

Offf...întrebarea asta mă ustură! Pentru că am asa de multe planuri! Vreau numaidecît să ajung în Statele Unite, ca de exemplu în California sau New York. Waw... aici as vrea cel mai mult să ajung. La fel mi-ar plăcea să merg în Spania. Si Italia tot are multe locuri frumoase de vizionat (mai ales că prietena mea stă acolo si as putea s-o vizitez). Cam astea ar fi pe primul loc. Dar în general as vrea să înconjor tot globul pământesc. Asa că am toată viața înainte.

| Dean1996 a răspuns:

În Londra.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyBv a răspuns:

In Hawaii.

| elasexygagica a răspuns:

Hawaiilove struck

| SteauaNordului a răspuns:

Care a dat stupid lu @Lemonshu?
Frate e democratie avem toti dreptul la o parere...
Sunt de acord cu el. Si mie imi suna tentant ideea lui de concediu.
Daca as avea destui bani as pleca la Viena sau Paris

| DamiPapucii a răspuns:

In Londra, sunt multe locuri de vizitat

| ToKen a răspuns:

In Romania, as merge in locurile in car nu am fost niciodata, mai intai mi-as cunoaste tara si dupa, as pleca prin alte tari in concediu happy

| Alexandra_6947 a răspuns:

Dubai sau Los Angeles

| Diva_8181 a răspuns:

Poti avea bani fara efort, numai din faptul ca stai pe net. Afla cum: facibanipenet.ro

| LIvIU_4099 a răspuns:

Daca as avea bani m-as duce in dubai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merge in spania.pentru ca acolo i-am cunoscut pe prietenii surorii mele, care sunt niste oameni deosebiti.as merge cu ei prin toata tara laughing

| Georgiana21 a răspuns:

E bine ca ai pus conditia *daca*.
Suntem romani, ce naiba? De unde bani? Care concediu?
Ma deziluzionez singura.

| Anacooooooooooolllllllllllll a răspuns:

In dubai la buljararab