| Elena_Popa_1994 a întrebat:

URGENT! Am nevoie de 3 fete, pasionate de călători și de make-up. În caz că nu știați oriflame organizează anul câte o excursie. Anul acesta destinația este Italia, unde de vor petrece 5 zile la hotel de 5 stele. Tot ce trebuie să faceți este să vă creați cont aici: https://ro.oriflame.com/......consultant apoi să plasați o comandă de 150 de lei ( la care aveți și reducere, deci plătiți în jur de 100). Eu zic că merită să mergeți absolut gratuit într-o excursie de 1500 de euro, pentru doar 100 de lei. Grăbiți-vă, aveți timp până pe 11 iulie, iar excursia va fi vara anului viitor.

5 răspunsuri:
| Faur_Robert_1998 a răspuns:

Du-te dracu ca tu duci fete la produs rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Decat rahatul ala de link de spam, probabil referral, mai bine dadeai link la promotia pe site ul oriflame

| Elena_Popa_1994 explică (pentru suntserios):

Ai incercat link ul măcar, ca să zici că e spam? laughing eu știam că link ul duce direct la formularul de înscriere și e dat direct de cei de la oriflame, dar ce să faci când invidia e mare

| Elena_Popa_1994 explică (pentru Faur_Robert_1998):

și ești invidios că nu vii și tu, să înțeleg?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Elena_Popa_1994):

Dispari de aici

crezi ca suntem fraieri

parametrul din link

potentialSponsor=1293287

clar denota ca tu ai sa primesti ceva banuti daca cineva isi face cont de pe link ul asta cu id de referral.

Daca nu eram spam jegos, puneai link ul curat