| Alla_4403 a întrebat:

Sunt consultant Oriflame in Galati. Ce parere aveti despre produsele de la aceasta firma?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Eu comand frecvent de la Oriflame geluri de dus, balsam de buze, rujuri, creme de maini si picioare, deodorante. Am fost multumita de calitatea lor. Nu am fost multumita de lacurile de unghii.

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer sunt bine dar nu ne putem permite sa le cumparam [parfumuri si creme de calitate] asta este.CRIZA. asa ca ne multumim cu stifturi. cine poate si le permite ff bine eu una nu desi mi as dori macar o data pe an un parfum bun desi nu e suficient dar cu o pensie medicala de 500 de ron. trage concluzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raport calitate/pret foarte bun, nu se compara cu produse gen vichy sau mai stiu eu care firme gen, dar si pretul oriflame e mult mai mic decat la aceste firme. pacat ca nu au aceeasi promovare ca cei de la avon (de astia m-am lamurit: produse de taraba)

| zalisa a răspuns:

Foarte bunewinking