| firu a întrebat:

Va rog, merg din Oradea in Viena cu masina pentru o noapte. Unde as putea parca masina si sa o mai gasesc a doua zi? Bineinteles cat mai ieftin. Am inteles ca sunt parcari la marginea orasului Parc and Raide, insa nu ma descurc deloc pe google maps in sensul acesta

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Https://www.wien.info/ro/travel-info/to-and-around/park-ride

Poti invata sa obtii indicatii de orientrare folosind Google maps (pe computer, Android, ipad ) din link-ul :https://support.google.com/......wer/144339

| mihai69 a răspuns:

În parcarea hotelului sau chiar pe stradă - informează-te din timp asupra zonei unde te vei caza. Și parcările tip P+R sunt bune, dar sunt cam prea la periferie.