| Zebi a întrebat:

Am o spalatorie auto in Oradea "proaspata".

Intrebarea mea este cum as putea sa o promovez? Sa ii fac reclama, ma refer...pe internet.pentru ca in rest ma descurc (fluturasi, ziar, etc).

De exemplu daca caut pe google "spalatorie auto oradea"

si dau enter, imi apare si o fereastra de la google maps...si imi arata pozitionarea unei spalatorii din oradea...cum a facut asta? cum pot face si eu?!

mersi anticipat!

8 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Aia e o reclama platita.
Eu ti-as recomanda sa gasesti cele mai vizitate site-uri oradene si sa ii contactezi pentru o mica reclama.contra cost desigur.

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Deci ai deschis. o firma de spalatorie auto. Bv tie. insa reclamele care nu dau randament. sunt cele publicate in ziar. insa cele cartonase/ pliante in poste. DA! functioneaza. ALTA reclama ar fi la radio. cu scurt, ieftin si la obiect si daca e una mare[ spalatorie, adica poti baga si un tir inauntru sa il speli] faci la Tv un spot de 10 secunde, 15winking. in rest cam aatat. Insa de a doua cerinta cu google search. tipu la care ai vazut adresa pe google earth/ maps. el are site si se pune cu google account adresa, tel, fax, pe net si detalii despre firma. nu e ceva obligatoriuwinking. dar daca vrei. vb cu un tip ce face siteuri si sa iti faca si tie adresa pe google happy. Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,

Dorim sa va prezentam oferta la spuma activa marca Voulis.
Produsele se numesc:
1. DRASTICO 10 l alba la pretul de 88 lei;
2. DRASTICO RED(spuma activa ROSIE) 10 l la pretul de 99 lei.
Dilutia : 1 / 3 - 1/1 pentru. lance spumanta si 2 %-5% pentru. nebulizator sau dozatron.

VIZITATI SITE-UL NOSTRU: www.detergenti-auto.ro
Asteptam cu interes comanda dvs.
O zi buna.

S. C. DAMATIS IMPEX S.R.L. Braila

Importator si distribuitor detergenti auto VOULIS

Dorinel TUROSU - Director executiv

Tel/fax: 004 - 0339/102850;

Mobil: 0040766 / 202089; 0040749 / 098432.

Email: office@detergenti-auto.ro sau damatis.impex@yahoo.com

www.detergenti-auto.ro

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Salut,sunt din focsani si vreau sa-mi deschid si eu o spalatorie auto.As dori sa-mi spuneti cat v-a costat:actele, cladirea si cat timp ati asteptat pana v-a aprobat actele.
Multumesc!
Iti recomand daca vrei sa-ti promovezi pe kiss fm, majoritatea asculta radio.Toti prieteni care au promovat prin kiss fm au avut succes.
Iti doresc succes in afaceri!

| ClopotelAlex a răspuns:

Pe www.clopotel.ro iti poti pune reclama. Este un site extrem de accesat si are accesari foarte multe si iti poti aduna foarte multi clienti pentru ca e un site extrem de accesat. Poti lua legatura cu ei la telefon 0212095342 si la mail contact@clopotel.ro. Iti vei aduna multi clienti daca iti pui reclama pe acest site este foarte ieftin si plus de asta e rentabil. Suna-i si vorbeste cu ei sau trimite-le mail

| Ehrle a răspuns:

Utilaje, echipamente si accesorii pentru spalatorii auto gasesti pe www.ehrle.ro. Tehnologia de spalare Ehrle este patentata http://www.ehrle.ro/tehnologie.html si atestata VDA http://www.ehrle.ro/......hrle.html. Exemple de spalatorie la cheie http://www.ehrle.ro/referinte.html.

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru Ehrle):

Si preturile nu le puteti afisa?