| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult de tot sa-mi spuneti si mie cati km sunt din timisoara la Manastirea nicula?(jud cluj)

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

In jur de 390 km uite cum am calculat http://www.viamichelin.com/......tineraires 3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6. 8&villeConso=6&routeConso=5. 6&dtmDeparture=28%2F12%2F2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0

5 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Cred ca 250kmwinking

| alecs871 a răspuns:

Nu stiu unde exact este Manastirea Nicula, in ce parte a judetului, daca ar fi in Vestul judetului Cluj ar fi pana in 200 de km dar daca ar fi in E-NE judetului langa Maramures, Bistrita sau Mures ar fi cam 300 si ceva de km.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

370 km

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Resita-oradea